info@start-line.nl 085 060 2106

Rijles in Den Haag

Direct beginnen met rijles in Den Haag: bel of mail vandaag en je start morgen al met je eerste rijles. Bij de aanschaf van een rijlespakket is de eerste rijles helemaal gratis. Doordeweeks geen tijd voor rijles? Je kunt ook in het weekend en ’s avonds rijlessen. 85% van onze leerlingen slaagt in één keer voor zijn rijexamen.

 • Eerste rijles gratis bij een rijlespakket
 • Rijlessen vanaf 16,5 jaar rijexamen vanaf 17 jaar
 • Morgen al beginnen met rijles
 • 7 dagen per week rijles van 07:00 tot 21:00 uur

Meld je direct aan voor een proefles en je ontvangt vaak al binnen een half uur een reactie. Zo kun je de volgende dag al beginnen met rijles.

Plan gratis proefles

Voordelig je rijbewijs halen

Profiteer van onze voordelige rijlespakketten om snel je rijbewijs te halen. Kies een pakket met 26, 36 of 46 lessen en plan direct je gratis proefles. Je kunt morgen al beginnen met je gratis proefles, waarna de rijinstructeur vertelt hoeveel rijlessen je nodig hebt. Betalen per rijles is ook mogelijk bij rijschool Start-Line.

Lespakket A

26 rijlessen

1.625,-

 • 26 Rijlessen
 • Praktijkexamen
 • Online theoriecursus
 • Vaste instructeur
 • 25,- korting

Voeg toe

Plan proefles Meer informatie

Betaal in 3 termijnen met

in3 betalen logo

Lespakket B

26 rijlessen

1.800,-

 • 26 Rijlessen
 • Praktijkexamen
 • Tussentijdse toets
 • Online theoriecursus
 • Vaste instructeur
 • 75,- korting

Voeg toe

Plan proefles Meer informatie

Betaal in 3 termijnen met

in3 betalen logo

Lespakket C

36 rijlessen

2.250,-

 • 36 Rijlessen
 • Praktijkexamen
 • Onbeperkt herexamen
 • Tussentijdse toets
 • Online theoriecursus
 • Vaste instructeur
 • 125,- korting

Voeg toe

Plan proefles Meer informatie

Betaal in 3 termijnen met

in3 betalen logo

Gratis proefles

Meld je direct aan voor een gratis proefles: tijdens deze eerste rijles bekijkt je vaste rijinstructeur direct hoe goed jij autorijdt. Na de proefles vertelt hij of zij je hoeveel lessen je ongeveer nodig hebt, zodat je een rijlespakket kunt kiezen.

Blokuren rijlessen

Tijdens onze rijlessen leer je alles wat je moet weten voor het rijexamen, zoals voertuigkennis, voertuigbeheersing en omgaan met andere weggebruikers. Wij werken met blokuren, omdat je tijdens een rijles van 100 minuten veel meer leert dan tijdens een rijles van 50 minuten. Zo delen we de tijd efficiënter in en heb jij minder lessen nodig. .

7 dagen per week rijles

Onze rijinstructeurs staan 7 dagen per week van 07:00 tot 21:00 uur voor je klaar om te rijlessen. Zo bepaal jij zelf wanneer je wilt rijlessen: overdag, ’s avonds of zelfs in het weekend. Voor elke rijles word je thuis opgehaald en we zetten je na de les thuis af. Je bepaalt zelf hoe snel je je rijbewijs haalt door één keer of meerdere keren per week te lessen..

Persoonlijke aanpak met vaste rijinstructeur

Bij rijschool Start-Line les je met je eigen vaste rijinstructeur. Wij werken met zowel mannelijke als vrouwelijke instructeurs. De rijinstructeur speelt met de rijlessen in op jouw tempo en past elke rijles op maat aan, zodat jij je op je gemak voelt en plezierig leert autorijden..

Inschrijven rijles

GRATIS proefles t.w.v. €50,- bij afname van een rijlespakket.
Schijf je via onderstaand formulier in voor rijles en begin nog deze week met het behalen van je rijbewijs!

Inschrijven

Rijschool Start-Line